Atribuită Cumpărare directă

Pachet de servicii postale compus din: 1.1. Primirea, prelucrarea si achitarea catre destinatari a mandatelor postale, conform prevederilor din contract. 1.2. Primirea, prelucrarea si achitarea catre destinatari a mandatelor EUROGIRO, conform prevederilor din contract. 1.3. Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si internationala din serviciul standard si a trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul recomandat, francate la masina de francat proprietatea Beneficiarului, conform prevederilor din contract. 1.4. Primirea, prelucrarea si livrarea trimiterilor de corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu confirmare de primire, francate la masina de francat proprietatea Beneficiarului, conform prevederilor din contract 4.

Număr anunț
DA24894646
Autoritate contractantă
FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64100000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.705 RON
Valoare atribuită
64.705 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.705 RON

din 64.705 RON estimat