Atribuită
Cumpărare directă
iaurt 100buc, oua 150buc, telemea 6kg, lapte 20kg, cereale 5buc, pasta tomate 10buc, macaroane 16buc, varza 20kg, ardei gras 110buc, ceapa 15kg, morcovi 20kg, telina 6kg, pastirac 6kg, cartofi 40kg, verdeata 20buc, ulei 12kg, clementine 200bu, mere 250buc, banane 50buc, pere 160buc, muschi file 3,2kg.
- Număr anunț
- DA24904582
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.530 RON
- Valoare atribuită
- 2.530 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.