Atribuită
Cumpărare directă
Revizie periodică la limita de kilometri/întreținere periodică completă pentru autovehiculul cu nr. AB - 20 - WAB (schimb de ulei motor, înlocuire filtru de ulei, înlocuire filtru de aer, înlocuire filtru polen, etc.), schimb distributie (limită de km) și remedierea unor eventuale defecțiuni identificate în urma constatării în service. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achizitiile publice, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA24900580
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.570,91 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.