Atribuită
Cumpărare directă
ATA CHIRURGICALA NR.6 CERTIF. C.E. NUMAR DE REFERINTA: ATCH-6 PRET DE CATALOG: 35,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BATIR COD SI DENUMIRE CPV: 33141125-2 Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2) DESCRIERE: Ata chirurgicala, nesterila, culoare alba, fire de poliamida papiota (batir) certificat CE, ISO 900... mai departe 5 Increase value Decrease value 35,00 175,00 ATA CHIRURGICALA NR.7 CERTIF. CE NUMAR DE REFERINTA: ATCH-7 PRET DE CATALOG: 35,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BATIR COD SI DENUMIRE CPV: 33141125-2 Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2) DESCRIERE: Ata chirurgicala, nesterila, culoare alba, fire de poliamida papiota (batir) certificat CE, ISO 900... mai departe 10 Increase value Decrease value 35,00 350,00 ATA CHIRURGICALA NR.9 CERTIF. CE NUMAR DE REFERINTA: ATCH-9 PRET DE CATALOG: 35,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BATIR COD SI DENUMIRE CPV: 33141125-2 Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2) DESCRIERE: Ata chirurgicala, nesterila, culoare alba, fire de poliamida papiota (batir) certificat CE, ISO 900... mai departe 5 Increase value Decrease value 35,00 175,00 ATA CHIRURGICALA NR. 10 CERTIF. CE NUMAR DE REFERINTA: ATCH -10 PRET DE CATALOG: 50,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BATIR COD SI DENUMIRE CPV: 33141125-2 Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2) DESCRIERE: Ata chirurgicala, nesterila, culoare alba, fire de poliamida papiota (batir) certificat CE, ISO 9001... mai depa
- Număr anunț
- DA24907737
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33141125-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950 RON
- Valoare atribuită
- 950 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.