Atribuită Cumpărare directă

RAR DIIR ( M028/17.01.2020 ) : constatare defecte si reparatie stand frana reprezentanta Timis. (inclusiv cheltuieli deplasare, cazare, diurna; inlocuit 3 amortizoare rola intermediara stand frana)

Număr anunț
DA24919366
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
AUTO TEST ECHIPAMENT SRL (CUI 8672058)
Cod CPV
50413000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.232 RON
Valoare atribuită
6.232 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.232 RON

din 6.232 RON estimat