Atribuită
Cumpărare directă
Evaluarea de risc la securitatea fizica pentru : 1. Scoala gimnaziala Alexeni, comuna Tibana , judetul Iasi 2.Scala gimnaziala Girbesti,+ Gradinita cu program normal Girbesti, comuna Tibana, jud. Iasi 3. Scoala Primara Nr.2 Domnita+ Gradinita cu program normal Domnita +Scoala primara Vadu Vejei, comuna Tibana, jud. Iasi 4. Scoala primara Poiana de sus, comuna Tibana, judetul Iasi 5. Scoala primara Poiana Minastirii, comuna Tibana, judetul Iasi 6. Scoala gimnaziala nr.1 Runcu, comuna Tibana, judetul Iasi 7. Scoala profesionala de industrie alimentara Tibana, comuna Tibana, judetul Iasi Lucrare: chestionar pentru securitatea fizica, grile si raport de evaluare obiective;
- Număr anunț
- DA24907479
- Autoritate contractantă
- Comuna Tibana (CUI 4540275)
- Furnizor / câștigător
- ORIGINAL PROTECT I.V. SRL (CUI 36893399)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.