Atribuită Cumpărare directă

Alborg mar=S ; Exford mar=62 ; Traian mar=62 ; bocanc mar=42

Număr anunț
DA24894575
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
T & T INVEST SRL (CUI 15821551)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
793,50 RON
Valoare atribuită
793,50 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793,50 RON

din 793,50 RON estimat