Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA !!! Concasor Distrugator documente hartie, 10pag, card, cd, tocator, cos 18L Concasor hârtie, distrugator documente si carduri de credit si CD / DVD Esperanza EN103 DIN 3 PN: C9740814 PN: EN103 - 5901299900550 Garantie 24 de luni Informatii de baza Tip shredder Cross Cut Toaca CD-uri Da Toaca carduri de credit Da Toaca dischete 3,5" Nu Capacitate de alimentare 10 pagini Capacitate rezervor deseuri 18 l Viteza distrugator 2,3 m/min. Latime maxima 220 mm Nivel de siguranta Din 3 Alte informatii Dimensiune deseu - hirtie 4 x 35 mm Functie de inversare Da Afisare LCD Nu Putere 200 W Latime 395 mm Inaltime 402 mm Grosime 452 mm Greutate neta 4,92 kg Caracteristici (suplimentare) Blocare de securitate înainte de cos Siguranta rupere: carte de hârtie / credit / CD / DVD / BluRay Viteza de taiere: 2.3m / 1min Mai multe informatii www.esperanza.pl Transport gratuit . pol231l

Număr anunț
DA24889903
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,71 RON
Valoare atribuită
285,71 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,71 RON

din 285,71 RON estimat