Atribuită
Cumpărare directă
1. sosete barbati:20 buc*6.72=134.40 lei 2. dres lycra 20 den: 20 buc*8.40=168 lei 3. fixativ TAFT: 2 buc*15.12=30.24 lei 4. servetele demachiante: 8 buc*14.28=114.24 lei 5. crema incaltaminte:4 buc* 6.72=26.88 lei 6. spray nuantator SYOSS: 2 buc* 26.89=53.78 lei 7. umerase lemn: 30 buc*3.36=100.80 lei 1.dres lycra 20 den:15 buc*8.40=126.00 lei 2. sosete negre barbati: 15 buc*6.72=100.80 lei 3. detergent lichid omo : 2buc*31.93=63.86 lei 4. lenor 1.9l : 2 buc*14.28=28.56 lei 5. nivea deodorant: 4 buc*13.44=53.76 lei 6. crema incaltaminte : 4 buc*6.72=26.88 lei 7. ciorapi plasa 3/4: 5 buc*6.72=33.60 lei 8. servetele demachiante nivea: 6buc* 14.28=85.68 le
- Număr anunț
- DA24926832
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- ALYCOMIMPEX SRL (CUI 17393001)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.147,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.147,48 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.