Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE :DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI-100BUC;PLIC DL AUTO. FEREASTRA DREAPTA-4000BUC;PLIC DL AUTOADEZIV-3000BUC;PLIC C6 SILICONIC-3000BUC;PLIC C4 SILICONIC -100BUC;PLIC C5 SILICONIC-300BUC;DOSAR CARTON SINA REZ. LUNGA-400BUC;CAPSE 24/6 1000B/CUT MEMORIS-10BUC;FOLII PROTECTIE A4-100BUC;BANDA CORECTOARE NOKI-7BUC;AGRAFE COLOR 25MM 100B/CUTIE-10BUC;AGRAFE BIROU 33MM MEMORIS-10BUC;CLIPS METALIC 51MM-91BUC;CLIPS METALIC 41MM-91BUC;RIGLA PLASTIC 30CM CH COLOR-7BUC;FOARFECA HERLITZ 20.5CM-3BUC;EVIDENTIATOR SCHNEIDER JOB-7BUC;MARKER PERMANENT SCHNEIDER 130-14BUC;CREION MECANIC ROTRING-7BUC;MAPA PLASTIC CU BUTON NOKI-21BUC;REGISTRU INTRARE-IESIRE CARTONAT-1BUC;BANDA ADEZIVA 48*66 BEDAX-2BUC;BANDA ADEZIVA 18*33 STAPE-2BUC;CAIET A4 60FILE BASIC PIGNA-7BUC;PRELUNGITOR 5M 5P-1BUC;MINE ROTRING CREION MECANIC 0.5/0.7/1.00MM-7BUC;SUPORT DOSARE NATIONAL-100BUC
- Număr anunț
- DA24927720
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.245,34 RON
- Valoare atribuită
- 3.245,34 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.