Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE TIPARIRE SI COPIERE CU IMPRIMANTA IN CHIRIE CF CONTRACT 4151/23.05.2018, CF CONTRACT 4585/31.10.2018 si CF CONTRACT 4983/19.03.2019.

Număr anunț
DA24921777
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TULUCESTI (CUI 21578458)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.453,72 RON
Valoare atribuită
6.453,72 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.453,72 RON

din 6.453,72 RON estimat