Atribuită Cumpărare directă

PATE PUI 12.5, PIEPT DEZOSAT 25.8, PULPE INTREGI 26, PULPA PORC 20.3, FLEICA 11.5, COTLET PORC 10.7

Număr anunț
DA24926313
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ASCHIUTA (CUI 17968487)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.514,25 RON
Valoare atribuită
1.514,25 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.514,25 RON

din 1.514,25 RON estimat