Atribuită
Cumpărare directă
1. tris-(hydroxymethyl)-aminomethane 103154M 250gr VWR Chemicals 81.00 Tris(hydroxymethyl)aminomethane (TRIS, Trometamol) 99.8-100.5%, AnalaR® NORMAPUR® analytical reagent Supplier: VWR Chemicals 2. acid maleic A14596.30 250gr Alfa Aesar 105.33 Maleic acid ≥98% Supplier: Alfa Aesar 3. acid citric 84841.290 1kg VWR Chemicals 75.43 Citric acid, anhydrous ≥99.8%, powder, AnalaR NORMAPUR® Supplier: VWR Chemicals 4. acid boric 20185.260P 500gr VWR Chemicals 63.44 Orthoboric acid 99.8-100.5%, crystallised, AnalaR® NORMAPUR® analytical reagent Supplier: VWR Chemicals 5. acid clorhidric 37.7% 30721-1L 1L Honeywell 29.35 Hydrochloric acidPuriss. p.a., ACS Reagent, Reag. ISO, Reag. Ph. Eur., fuming, ≥37%, APHA: ≤10Hydrogen Chloride SolutionACS Reagent
- Număr anunț
- DA24927967
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI BIOLOGICE IASI (CUI 17606320)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354,55 RON
- Valoare atribuită
- 354,55 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.