Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele produse: 1 buc Drum unit Bizhub 215 1 buc Developer Bizhub 215 1 buc Lamela stergere Bizhub 215 1 buc Cartus Brother LC3619XL BK 1 buc Cartus Brother LC3619XL Cyan 1 buc Cartus Brother LC3619XL Magenta 1 buc Cartus Brother LC3619XL Yellow 1 buc Rola fuser fixing Brother 5450

Număr anunț
DA24897950
Autoritate contractantă
LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA (CUI 29484600)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.131,41 RON
Valoare atribuită
1.131,41 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.131,41 RON

din 1.131,41 RON estimat