Atribuită Cumpărare directă

HARD DISK WESTERN DIGITAL CAVIAR BLUE 1TB, SATA3, 64MB, 3.5"- 1 buc Mouse Optic Logitech B100, USB, Black Mouse Optic Logitech B100, USB, Black -2 buc

Număr anunț
DA24924060
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (Primaria Vladeni) (CUI 15651082)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199 RON
Valoare atribuită
199 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199 RON

din 199 RON estimat