Atribuită
Cumpărare directă
Minicentrifuga de laborator cu vortexare, rotor unghiular pentru tuburi de 0.5 si 0.2 ml FVL-2400N, Mini-centrifuge/Vortex Combispin, rotors R-1.5 , R-0.5/0.2Garantrie :12 luni, Termen de livrare :max.4 saptamani Beneficiar :Fac. de Biologie si Geologie-prof. Horia Banciu, Resp. achizitie :A.Vadan
- Număr anunț
- DA24918067
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38436000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.404 RON
- Valoare atribuită
- 1.404 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.