Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN ALBASTRU 30100009 NEGRU 30130130 ROSU-30100908 VERDE-30100977 GALBEN-30100978 PORTOCALIU- 30100922 VIOLET - 30198700 Mecanism metalic de calitate Buzunar pe cotor cu eticheta de carton interschimbabila. Orificiu metalic de prindere pentru manevrare usoara. Format: A4 Latime cotor disponibil :75 mm Culori disponibile: albastru , negru , rosu , verde , galben, portocaliu PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA24914737
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.