Atribuită
Cumpărare directă
BALAMA ARIPI PLANE 60X34 ZN 102501 060Z BUC 24,00 PANOU LEMN MOLID B 2000X200X18MM BUC 5,00 PLACAJ 4MM 2,44X1,22 CL B/BB BUC 3,00 POLICARBONAT SOLID 2MM 1250X2050 CLAR BUC 2,00 POLICARBONAT SOLID 2MM 1250X513 CLAR BUC 1,00 BAGHETA LX 35 BUC 5,00 BAGHETA PWX 04 BUC 8,00 FOLIE PROTECTIE SOLARA 50-9020 M 3,00 TRAVERSA LAOS 075X160 29 X RED/BEIGE BUC 1,00 TRAVERSA LAOS 075X160 129 X GREEN BUC 2,00 PERDEA VOAL 078 CREM DESCHIS M 3,00 REJANSA SMOC TRANSPARENT 20405/50 M 3,00 DRAPERIE BLACKOUT BKG 91/42 M 5,00 GALERIE APOLO 2M NUC 17333 BUC 1,00 USA HDF ALBA GOL 760 DR BUC 1,00 MANER SYDNEY ROZ ROT CH BB(K) RR50ALB BUC 1,00 MANA CURENTA ROTUNDA FAG D 50 L=3000M BUC 2,00 LISA INFERIOARA FAG 2000X50X30 BUC 3,00 BALUSTRU STRUNJIT BRAD 920X43X43MM PM BUC 20,00 STICKY CHIT DE CUTIT ALB 0,5 KG BUC 3,00 SPOR AQUA EMAIL BAZA APA MARO MAT 0,7L BUC 4,00
- Număr anunț
- DA24927049
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.351,43 RON
- Valoare atribuită
- 2.351,43 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.