Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta Imprimante Laser Brother MFC-8380DN, MFC-8880DN, MFC-8520DN - pachet (6buc) 50313100-3 Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2) - Diagnoza - curatare praf rezidual - curatare role silicon - curatare role cauciuc preluare hartie - inlocuire film cuptor/ fixing film: HL-5440 MFC-8520DN - 1buc - inlocuire rola cuptor/ Upper Fuser Roller HL-4240 MFC-8380DN - 2buc - inlocuire Unitate de imagine DR3200 - 2buc/ DR3300 - 1buc - vaselina siliconica gresare role cuptor - verificare - punere in functiune SOCIETATE NEPLATITOARE DE TVA
- Număr anunț
- DA24927225
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- CFIRAV SERV S.R.L. (CUI 41067059)
- Cod CPV
- 50313100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310 RON
- Valoare atribuită
- 1.310 RON
- Data publicării
- 28.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.