Atribuită
Cumpărare directă
TXD DVD-R/16X SHRINK X50buc-1 MAXELL CD-R/52X SHRINK X10buc-4 MP CAPSE 24/6,1000BUC/CUT-2 AGR BANDA AD TRANSP/48MMX60 6BUC-3 ROM BANDA AD 12MMX33M/SET 12BUC-1 ICO PIX GEL ALBASTRU/0,5 MM 2BUC-50 BIC FLUID CORECTOR 20ML-5 SCR FOARFECA/21CM-3 PGN CUTIE ARHIVARE/10 CM-10 RTC SEPARATOR CARTON 100 BUC-5 DON TUS PT STAMPILA 30ML/ALBST-2 ARH TUSIERA METALICA NETUSATA -2 MAP CAPSAT UNIV 24-26/6/20 COL-5
- Număr anunț
- DA24898882
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ”LUCIAN BLAGA” CONSTANTA (CUI 13344170)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 652,86 RON
- Valoare atribuită
- 652,86 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.