Atribuită Cumpărare directă

-tarif lunar : 114 RON fara TVA -perioada : 24 luni -detaliere servicii pe care le vom trece la observatii : Tariceni, Strada Principala, Nr. 160, - Acces Internet 1000 Mbps

Număr anunț
DA24856596
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT TARICENI COMUNA SIRNA (CUI 29055446)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.736 RON
Valoare atribuită
2.736 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.736 RON

din 2.736 RON estimat