Atribuită Cumpărare directă

conserva Pate porc 120g, pret promo. Se factureaza doar multiplu de 6 buc.

Număr anunț
DA24856056
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,40 RON
Valoare atribuită
194,40 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,40 RON

din 194,40 RON estimat