Atribuită
Cumpărare directă
Cutii pentru incinerare prevazute cu sac galben “Pericol biologic”, destinat pentru colectarea resturilor care nu sunt intepatoare si taietoare (ex.comprese cu alcool,vata medicinala, plasturi etc.), dupa efectuarea actului medical.Capacitate : 8 L Produs detine certificat de omologare - ADR. mai
- Număr anunț
- DA24848960
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- VIVIENE SRL (CUI 15505109)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.