Atribuită
Cumpărare directă
1 BEC LED A60 10.5W E27 840(3BUC-SET) buc 10 20.9244 2 TUB NEON MASTER TL-D 36W-865 buc 5 6.3025 3 TAVA AUTOSERVIRE 43X31X3.5 ESSENTIALS GRI buc 1 11.3445 4 LAVETA UNIVERSALA STELLA 40BUC-ROLA buc 2 13.0252 5 SET 3 COSURI DE DEPOZITARE GRI INCHIS buc 1 25.1261 6 LACAT CH 50 TRI CIRCLE buc 2 6.6387 7 DUBLU CILINDRU SA 40X50 ALAMA 3 CHEI EUROPROFILE buc 1 37.7311 8 CAPAC DOZA MARE 95X110MM buc 1 0.9244 9 CAPAC CU MARGINI PT.AKU 100MM buc 1 2.437 10 CAPAC CU MARGINI PT.AK 80MM buc 1 1.8487 11 CAPAC PT.DOZA CU ARC 80 buc 4 0.5882
- Număr anunț
- DA24862151
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,85 RON
- Valoare atribuită
- 361,85 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.