Atribuită Cumpărare directă

cf.Fise tehnice

Număr anunț
DA24898564
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE BRAILA (CUI 6088916)
Furnizor / câștigător
APRIL MEDIA SRL (CUI 14652136)
Cod CPV
18831000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,68 RON
Valoare atribuită
404,68 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,68 RON

din 404,68 RON estimat