Atribuită
Cumpărare directă
1 DET.DERO AUTOMAT 20KG 1 110,00 110,00 2 DET.VASE PUR 4.5L 3 34,00 102,00 3 SAPUN LICHID PROF NUOVO DERM 5L 1 41,00 41,00 4 ASEVI DEGRESANT 0,75L 1 15,00 15,00 5 ALUFIX SACI MENAJ 280L 5B 2 17,64 35,28 6 CIF 500ML 5 6,50 32,50 7 PASTILE CLORAMINA 125B 2 22,71 45,42 8 ACE 2L 15 7,55 113,25 9 DOMESTOS 750ML 15 7,00 105,00 10 REZERVA SOL GEAM 500ML 2 3,00 6,00 11 HARTIE IG ALB 3STR 20ROLE 5 40,00 200,00 12 DET PARD PONLIMAD 5L 1 40,00 40,00 13 LAVETE MIKROFIBRA 5 5,60 28,00 VALOARE 873,45 TVA 165,96 TOTAL 1039,41
- Număr anunț
- DA24849764
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI 36241760)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 873,45 RON
- Valoare atribuită
- 873,45 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.