Atribuită Cumpărare directă

Asistenta tehnica si mentenanta programe informatice pentru urmatoarele aplicatii si module: 1. AgoraSoc (Venit minim garantat, Alocatii pentru sustinerea familiei, Ajutor pentru incalzirea locuintei, Asistenti personali si indemnizatii persoane cu handicap, Tichete sociale pentru prescolari) 2. AgoraRegis - Registrul Agricol 2015-2019 3. AgoraWeb - website prezentare activitate institutie (inclusiv gazduire) 4. Monitor Oficial Local Costul prezentat este lunar, pentru toate pachetele de aplicatii si module

Număr anunț
DA24868579
Autoritate contractantă
COMUNA BILIESTI (CUI 16332375)
Furnizor / câștigător
SOFTAGORA SRL (CUI 28193610)
Cod CPV
72212900-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat