Atribuită
Cumpărare directă
Ac pentru anestezie spinala cu d 22GX120MM ,Ac anestezie spinala G25(portocaliu)–bizou Quincke-SPINOCAN®G25x3½” 0,53 mm x 88Ac anestezie spinala G22( negru )–bizou Quincke-SPINOCAN®G 22 x 3½” 0,70 mm x 88 mm- 4507908-01Ac atraumatic anestezie spinala G 26 ( maro ) cu introducator - ATRAUCAN® G 26 x 3½” 4504739 HC
- Număr anunț
- DA24861218
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33141321-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.386,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.386,25 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.