Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea serviciilor de consultanta si intocmire a cererii de finantare, pentru obtinerea de finantare din Programul Operațional Capacitate Administrativa 2014-2020, conform Ghidului solicitantului aferent cererii de proiecte POCA/661/2/1(CP13/2019 pentru regiunile mai putin dezvoltate) pentru proiectul "Consolidarea serviciilor publice din Municipiul Barlad" , in conformitate cu prevederile caietului de sarcini atasat prezentei.

Număr anunț
DA24865468
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
ANIMA PROJECT SRL (CUI 35184143)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat