Atribuită Cumpărare directă

TERMEN DE LIVRARE 17.01.2020

Număr anunț
DA24845097
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
Furnizor / câștigător
SANALACT SRL (CUI 15183259)
Cod CPV
15550000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,50 RON
Valoare atribuită
336,50 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,50 RON

din 336,50 RON estimat