Atribuită
Cumpărare directă
TONER BROTHER COMPATIBIL TN2320 - 33.61 RON - 8 buc CARTUS ORIGINAL BLACK BTD60BK - 30 RON - 4 buc Cartus Yellow BT5000Y 5K Original Brother DCP-T300 - 25 RON - 7 buc Cartus Cyan BT5000C 5K Original Brother DCP-T300 - 25RON - 7 buc Cartus Magenta BT5000M 5K Original Brother DCP-T300 - 25 RON - 7 buc Cartus Black BT6000BK 6K Original Brother DCP-T300 - 30 RON - 3 buc WPS TONER BROTHER TN1030 - 26.80 RON - 2 buc TONER COMPATIBIL SKY 435/436/285a - 30 RON - 1 buc CARTUS COMPATIBIL SKY HP 343XL - 77 RON - 1 buc CARTUS COMPATIBIL HP 336BKXL - 58 RON - 1 buc Value Pack Pg-540XL/Cl-541XL Original Canon - 167.81 RON - 2 buc TONER HP COMPATIBIL CRG737 - 33 RON - 2 buc Toner compatibil ptr. Lexmark E230/232/240 - 100 RON - 1 buc CARTUS CERNEALA BROTHER- LC1280XLB - 8.40 RON - 1 buc CARTUS CERNEALA BROTHER-LC1280XLM - 8.40 RON - 1 buc CARTUS CERNEALA BROTHER-LC1280XLC - 8.40 RON - 1 buc CARTUS CERNEALA BROTHER-LC1280XLY - 8.40 RON - 1 buc TONER COMPATIBIL XEROX 3325 - 161.00 RON - 1 buc CABLU USB2.0 A - B, 1.8m, bulk, "CCP-USB2-AMBM-6-6G", calitatae premiu, grey - 3.60 RON - 2 buc
- Număr anunț
- DA24867497
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ''AVRAM IANCU'' (CUI 12877744)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.925,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.925,90 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.