Atribuită
Cumpărare directă
1 SCARA ALUMINIU 914 #8595038329145 #8595038309147 #5949057501151 #5949057501021 buc 1 92.3529 2 PERSIL DUO CAPS LAVANDA COL BOX 42 SPALARI #9000101095685 buc 1 44.1176 3 VANISH 1L PINK #5949031309025 buc 1 11.3445 4 VANISH COVOARE SAMPON MANUAL 500ML #5900627012477 #5900627012910 #5900627069952 buc 1 14.2017 5 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 6 PORTABLE LED FLOODLIGH 50W #8592920062517 buc 1 115.5462 7 SACI MENAJ 320L-10BUC SUPER HORECA #5903936031993 buc 1 13.8655 8 SACI MENAJ 55L BIOCOMPOSTABIL 70X56CM #5947028001167 buc 1 6.6387 9 SACI MENAJ 30L BIOCOMPOSTABIL 60X46CM #5947028001150 buc 1 5.7983 10 SILAN MEDITERANEAN 1850ML #9000101090536 buc 1 10.8403
- Număr anunț
- DA24844207
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,55 RON
- Valoare atribuită
- 315,55 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.