Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA. URGENTA MEDICALA propofol 1% in emulsie lipidica perfuzabila/injectabila

Număr anunț
DA24871785
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.760 RON
Valoare atribuită
5.760 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.760 RON

din 5.760 RON estimat