Atribuită
Cumpărare directă
Denumire reper: CARTUS CERNEALA COLOR, COD OEM CL-546XL, 13ML, ORIGINAL CANON MG2450 -1 buc Cod reper OEM: CL-546XL Echipamente ce folosesc acest cartus: Canon PIXMA MG2455, Pixma IP2850, Pixma MG2450, Pixma MG2550, Pixma MG2550S, Pixma MG2950, Pixma MG3050, Pixma MX495 BLACK, Pixma MX495 WHITE, Pixma TS205, Pixma TS305, Pixma TS3150, Pixma TS3151 CARTUS BLACK PG-545XL 15ML ORIGINAL CANON MG2450- 1 buc
- Număr anunț
- DA24856272
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170,56 RON
- Valoare atribuită
- 170,56 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.