Atribuită Cumpărare directă

ELECTROZI SUPERBAZ 5 mm X 450 mm /kg ( 18 pachete de la 5,5 kg)

Număr anunț
DA24864356
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
44315200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.098 RON
Valoare atribuită
1.098 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.098 RON

din 1.098 RON estimat