Atribuită Cumpărare directă

servicii de mentetanta hardware si software sisteme pc : - instalare configurare, testare si administare sisteme si servere - service, depanare, administrare si mentenanta statii de lucru pc - toata gama de servicii de mentenanta hardware echipamente periferice, imprimante, copiatoare, telefoane, faxuri, centrale telefonice,etc. De asemenea societatea noastra executa si ofera servicii de mentenanta hardware si software retele Informatice de date si voce : - mentenanta retele de cablare voce/date - reconfigurari retele date/voce,extindere si atasare noi utilizatori - reconfigurariretele transfer voce, date, telefonie, sisteme de securitate si supraveghere video. - Reconfigurarea retelelor dupa o noua arhitectura - Securizarea software si hardware a retelelor de date. - Asigurarea cu echipamente networking in stoc permanent pentru buna functioare a retelelor. - Mentenanta sisteme wireless networking. - Scanarea periodica antivirus a sistemelor si retelelor Pretul ofertat este valabil pentru un numar de maxim 3 sisteme PC, inclusiv echipamente periferice

Număr anunț
DA24858299
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR. 39 (CUI 36494142)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat