Atribuită Cumpărare directă

PIX 113, sulfat feric, este un coagulant eficient, lichid, bazat pe fier trivalent (Fe3+). PIX 113 este eficient atât pentru tratarea apei pentru potabilizare cât si pentru tratarea apelor reziduale si poate fi folosit de asemenea pentru eliminarea culorii, fosfatilor si metalelor grele. PIX 113 este un coagulant care corespunde standardului european EN 890:2012 ”Produse chimice utilizate pentru tratarea apei destinata consumului uman”, de tip 1

Număr anunț
DA24846858
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
Cod CPV
24313122-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat