Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente in spatiul de recreere din localitatea Mihail Kogalniceanu , conform deviz. Urmare finalizarii achizitiei din SEAP se va semna Contract de lucrari, la sediul primariei in termen de 3 zile de la atribuire.

Număr anunț
DA24844942
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
Furnizor / câștigător
BV ULIA SRL (CUI 12862115)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.351,57 RON
Valoare atribuită
49.351,57 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.351,57 RON

din 49.351,57 RON estimat