Atribuită Cumpărare directă

Muschi file afumat ambalat, cascaval ambalat bucati aproximativ 3kg

Număr anunț
DA24862874
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARĂ 02571 (CUI 24250748)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
Cod CPV
03142300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,02 RON
Valoare atribuită
432,02 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,02 RON

din 432,02 RON estimat