Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere si verificare tehnica in domeniul ISCIR. operator RSVTI inclusiv verificare supape

Număr anunț
DA24846313
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
Furnizor / câștigător
RSVTI CONFORT SRL (CUI 30620012)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat