Atribuită
Cumpărare directă
Masina de numarat bancnote -2 bucconform descrierii. Display extern pentru client inclus in pret. Masina de numarat si sortat monede- 1 buc. Produsele sunt necesare Serviciului de Impozite si Taxe Locale . Livrarea la sediul Autoritatii Contractante este gratuita. Date/informatii suplimentare se obtin de la persoana de contact, d-na Tudorescu Simina, Sef Serviciu Impozite si Taxe Locale, tel.0248/721.033, int.122
- Număr anunț
- DA24863386
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CURTEA DE ARGES (CUI 4121927)
- Furnizor / câștigător
- SALIS TERRA SERVICE SRL (CUI 14974018)
- Cod CPV
- 30123600-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.880 RON
- Valoare atribuită
- 1.880 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.