Atribuită Cumpărare directă

ARDEI KG 5*9.174; PATRUNJEL USCAT BUC 10*0.917; CEAI BUC 6*4.1258; CEAI CATINA BUC 6*2.752; SOS TOMA... mai departe

Număr anunț
DA24870604
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387,34 RON
Valoare atribuită
387,34 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387,34 RON

din 387,34 RON estimat