Atribuită Cumpărare directă

2x Digi Internet Acces 1000 mbps - 2x 72 lei lunar /fara tva - 4x Digi Mobil Business Nelimitat - 4x 15.84 lei lunar /fara tva -4 x Digi Tel Conect :4 buc x 9.6 lei lunar /fara tva TOTAL :245.76 lei fara tva

Număr anunț
DA24864143
Autoritate contractantă
Muzeul Casa Muresenilor Brasov (CUI 9948055)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.949 RON
Valoare atribuită
2.949 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.949 RON

din 2.949 RON estimat