Atribuită
Cumpărare directă
MUFA PE Q63*2'' FI 2*12.18 REDUCTIE ZN 2''-1'' MUFA PE Q25*1'' FE COT PE Q25 10*5.04RON MUFA GEBO 4*52.52RON REDUCTIE 1 1/2*3/4 4*4.20RON MUFA GEBO 32-1'' FI 5*15.97RON MUFA GEBO AL 32-1'' FE 5*15.97RON REDUCTIE 1''-3/4 BZ 15*4.62RON NIPLU 3/4 15*3.36RON COT 3/4 6*7.56RON COT 1'' II 5*11.35RON COT 1'' IE 5*11.76RON MUFA ZN 1'' 10*2.94RON MUFA ZN 3/4 5*1.68RON PRETURILE NU CONTIN TVA
- Număr anunț
- DA24873053
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801,68 RON
- Valoare atribuită
- 801,68 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.