Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE, contine : 5 BUC BURG.SDS-PLUS 6X210 MM * 5,84 lei , 5 BUC BURG.SDS-PLUS 8X260 * 7,93 lei, 2 BUC BANDA DE MONTAJ 17x0,9x10m * 25,51 lei, 5 BUC TESAFLEX 20MX19MM NEGRU * 5,64 lei, 2 PUNGI DIBLU CUI METALIC POLIPROPILENA 6X80 * 8,32 lei, 20 BUC CLEMA (PT CABLU COAXIAL) CIB * 4,20 lei, 5 BUC CARCASA TUB 2X18W 1.2M * 35,29 lei, 10 BUC TUB LED T8 18W 2700K * 9,17 lei
- Număr anunț
- DA24862055
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,86 RON
- Valoare atribuită
- 516,86 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.