Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare in camera single cu mic dejun inclus la Hotel Continental Targu Mures in perioada 21-24.01.2020. Tarif: 210 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) Conform necesar - FABULAMUNDI - Elise Wilk 21-24 ianuarie + mic dejun 3 nopti, Oana Cristea-Grigorescu 21-24 ianuarie +mic dejun 3 nopti.

Număr anunț
DA24864649
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat