Atribuită
Cumpărare directă
Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru doua licente Indaco Lege5 Desktop Standard monopost, livrate prin internet si un cont de acces Lege5 Online module Legislatie + Comentarii + Jurisprudenta + Hotarari Judecatoresti + Dosare Instanta. Baza de date, in functie de licentiere, va ofera acces la: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Jurisprudenta româneasca – în exclusivitate Decizii ANAF, hotarâri CCF si decizii CNSC; jurisprudenta relationata dinamic la nivel de paragraf cu actele normative de referinta. - Jurisprudenta CEDO - colectie generoasa de hotarâri date de Curtea Europeana a Drepturilor Omului. - Modele si proceduri - Modele de contracte, cereri etc; peste 200 de proceduri actualizate si relationate cu legislatia aferenta. - Legislatia Uniunii Europene - Selectie Jurisprudenta din Uniunea Europeana - Comentarii Expert - comentariile expertilor sunt relationate dinamic la nivel de paragraf. - Cautare Dosare in Instanta - cautare nelimitata în baza de dosare din instantele din România si monitorizare dosare in contul online. - acces la modulul Hotarari Judecatoresti Functii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, comparare si evidentiere pe text a modificarilor legislative, comparare versiuni consolidate. Pretul este valabil pentru abonament actualizare si acces timp de o (1) luna.
- Număr anunț
- DA24880439
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,96 RON
- Valoare atribuită
- 697,96 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.