Atribuită
Cumpărare directă
Echipament Cod cartus U.M. buc 1 Kyocera 2551 TK 8325C buc 2 TK 8325M buc 2 TK 8325Y buc 1 2 HP Laserjet 277 CF400X buc 2 3 Kyocera 6535 TK5150C buc 2 TK5150M buc 1 TK5150K buc 2 4 HP Laserjet 377dw CF410X buc 2 5 Xerox VersaLink B615X MFP 106R03945 buc 1
- Număr anunț
- DA24871487
- Autoritate contractantă
- FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.134 RON
- Valoare atribuită
- 7.134 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.