Atribuită Cumpărare directă

AMENAJARE LOC DE JOACA CONSTA: -DOTARI: F115 APARAT SIMULATOR ALERGARE buc 1 F120 Aparat multifunctional cu 6 posturi buc 1 F104 APARAT DEZVOLTARE MUSCHI SPATE buc 1 F102 APARAT SIMULATOR MERS buc 1 935 Pergola rustica cu masa sah buc 2 119 COMPLEX DE JOACA buc 1 111 Complex de joaca buc 1 321 Figurina pe arc 3D- ursulet buc 1 322 Figurina pe arc 3D- elefantel buc 1 320 Balansoar cu figurine 3D buc 1 408 Carusel cu figurine 3D buc 1 502 HINTA CU 2 LOCURI buc 1 307 Elefantel pe arc buc 1 769 Masuta floare cu scaunele tip ciuperca buc 1 PERGOLA METALICA CU BANCI SEMICIRCULARE buc 1 -PARDOSELI TARTAN Covor tartan turnat cu grosime de 3cm- 292 mp Borduri beton 10x15cm- 85m -ALEI PAVATE Pavele din beton -110 mp Borduri din beton 10x15cm-170m -PERGOLE Placa betonata-18.5mp -FUNDATII ECHIPAMENTE

Număr anunț
DA24902870
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRASESTI (CONSILIUL LOCAL ANDRASESTI) (CUI 4231636)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45111291-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183.325,09 RON
Valoare atribuită
183.325,09 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183.325,09 RON

din 183.325,09 RON estimat