Atribuită
Cumpărare directă
Contine: MARAR TR = 20.00 LEG PATRUNJEL TR = 20.00 LEG MANDARINE CAL 1 TR = 39.20 KG SMANTANA 900GR 20% = 1.00 BUC VARZA ALBA CAL 1 = 86.00 KG PORTOCALE CAL 1 GR = 52.80 KG CARTOFI CAL 1 OL. = 100.00 KG CEAPA CAL 1 = 10.00 KG HARTIE IGIENICA NATUR 2S 150G = 48.00 buc PROSOP GIGA VERDE 2/BAX = 5.00 buc PIPER MACINAT CIO 15GR = 20.00 BUC PIPER BOABE CIO 15GR = 20.00 BUC BORS 1L = 9.00 buc
- Număr anunț
- DA24855883
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
- Furnizor / câștigător
- GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965,35 RON
- Valoare atribuită
- 965,35 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.